Koçluk Hizmetleri

Yaşam Koçluğu

Koç, danışanları ile birlikte onların hedeflerine ulaşmalarına ve hem kişisel hem de profesyonel yaşamlarında memnun ve mutlu olmalarında yardımcı olmak için yol arkadaşlığı yaparlar. Danışanlarının farkındalıklarını arttırarak onların maksimum seviyede potansiyellerini fark etmelerinde yardımcı olur.

İlişki Koçluğu

İlişkiler Koçluğunda koç, danışanının tüm alanlarında kurduğu ilişkilerin kalitesini yükseltmeye yardımcı olur. Danışanının iletişim becerilerini geliştirmek için yol arkadaşlığı yapmaktadır.

Öğrenci Koçluğu

Öğrenci Koçluğu, öğrencilerin kendilerini hedefsiz ve isteksiz hissettikleri noktalarda onlara destek olup, yol arkadaşlığı yapar. Koç, öğrencilerin ihtiyaçlarını tespit eder ve gelişimlerini destekleyici programlar oluşturarak hedeflerine ulaşmalarını sağlar.

Kariyer Koçluğu

Kariye koçluğu çalışmalarında koç, danışanının kariyer planlaması yapmasına fayda sağlamaktadır. Kariyer planlamasında ki amaç danışanın kendisine en uygun mesleği seçmesine yardımcı olmaktır. Ayrıca koç, danışanının mevcut kariyerini iyileştirmesine ve geliştirmesine yardımcı olur.

Online Koçluk

Tüm koçluk süreçlerini aynı zamanda online olarak da gerçekleştirebilmekteyiz. Burada ki en önemli nokta danışanın kendisine rahat ve rahatsız edilemeyecek bir ortam yaratabilmesidir. Yüz yüze seanslarla hiç bir farkı olmayıp, danışana hem zaman kazandırmakta hem de mesafe göz etmeksizin her yerden danışana ulaşabilmemizi sağlamaktadır.

%d blogcu bunu beğendi: